10.03 - Dzień Mężczyzny
10.03 - Dzień Mężczyzny

Dzień Mężczyzny

Szukasz idealnego prezentu na Dzień Mężczyzny? Fajne, kolorowe i zabawne skarpetki z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę! Skarpetki w męskiej garderobie przez lata były niedoceniane. Można nawet powiedzieć, że swego czasu zwyczaj ich wręczania na wszelkie okazje okrył się złą sławą – nudne skarpetki „do garnituru” były bowiem dowodem na brak kreatywności w robieniu prezentu lub też kazały przypuszczać, że nie wiemy nic szczególnego o obdarowywanym dżentelmenie. Te czasy to na szczęście już przeszłość! Dziś, wręczając kolorowe i zabawne skarpetki możesz stworzyć idealny prezent dla każdego mężczyzny! Wybierając stosowny wzór, wykażesz się poczuciem humoru i pokażesz mu, że znasz jego zainteresowania, doceniasz mocne strony i zauważasz wyjątkowe atuty. Poznaj szeroką kolekcję naszych skarpetkowych wzorów dla panów i znajdź ten idealny prezent na Dzień Mężczyzny!

 

Skarpetki dla mężczyzny, które podkreślą jego wyjątkowy charakter

Z kolorowymi skarpetkami z łatwością wyznasz swojemu wybrankowi uczucia, mówiąc mu w tym dniu, że dla Ciebie nie jest zwyczajnym mężczyzną, lecz prawdziwym Super Manem.

Super Man

Trafnie dobrane skarpetki pozwolą Ci w wyjątkowy sposób skomplementować jego wyjątkowy charakter. A oryginalny wzór na skarpetkach, wybrany z szerokiej gamy naszych barwnych skarpetek, z powodzeniem dopasujesz do jego ulubionej stylizacji.

Jeżeli Twój mężczyzna jest typem artysty wybierz zabawne malarskie skarpetki Artist

Miłośnika sztuki z pewnością ucieszą również skarpetki z podobiznami sławnych malarzy. Naszą skarpetkową aleją sław dumnie drepcze Salvador DaliPablo Picasso oraz Vincent van Gogh. W skarpetkach z takimi wizerunkami Twój mężczyzna z pewnością zajdzie daleko i w przyszłości dołączy do tego zacnego grona. 

Zabawne malarskie skarpetki - Artist
Skarpety Salvadorable - Many Mornings
Skarpety Picassocks - Many Mornings
Skarpety True Vincent - Many Mornings

Szukasz prezentu dla naukowca? Z zabawnymi skarpetkami Albert z łatwością powiesz swojemu mężczyźnie, że cenisz w nim intelekt na miarę Einsteina!

Tym, co zachwyca Cię najbardziej jest jego ciało? Twój mężczyzna cieszy się muskulaturą, która  zawstydziłaby samego Arnolda w latach jego największej świetności? Wówczas nie mamy dla Ciebie gotowego wzoru, lecz radę – podaruj mu dowolne skarpetki i powiedz, że chcesz oglądać go tylko w nich!

W swoim wybranku widzisz rycerza na białym koniu? Powiedz to z zabawnymi skarpetkami Good Knight.

A może raczej dostrzegasz w nim „typowego Janusza”? Ten wybór możesz pozostawić bez zbędnego komentarza! Pozwól by przemówiły za Ciebie zabawne skarpetki Janush.

Twój mężczyzna z wyglądu i usposobienia przypomina nieokrzesanego wikinga? Mamy coś w sam raz dla niego! W skarpetkach Ivar the Sockless oraz Ragnasocks nawet najgroźniejszy i najdzikszy wojownik przejdzie suchą stopą przez życiowe burze i sztormy!

Zabawne skarpetki - Albert
Zabawne skarpetki z rycerzem - Good Knight
Zabawne skarpetki - Janush
Zabawne skarpetki z wikingiem - Ivar the Sockless
Skarpety Ragnasocks - Many Mornings
Skarpety Ragnasocks Kids - Many Mornings

Męskie hobby na skarpetkach

Męskie hobby to rzecz święta! Pokaż swojemu mężczyźnie, że znasz i cenisz jego pasje. W Dniu Mężczyzny podaruj mu skarpetki z ulubionym motywemdopasowane do jego zainteresowań!

Z kolorowymi skarpetkami The Handyman wyrazisz uznanie dla jego umiejętności, wyznając, że jest prawdziwą „Złota Rączką”.

Twój mężczyzna to entuzjasta majsterkowania? Wieczory, które spędza w warsztacie już zawsze będą kolorowe, dzięki barwnym skarpetkom Majsterkowicz!

Jeśli Twój wybranek chętnie przesiaduje w garażu, ostukując wszystkie śrubki w swoim samochodzie,  z pewnością doceni zabawne skarpetki Enzo von Diesel dla każdego mniej lub bardziej profesjonalnego mechanika.

Skarpety The Handyman - Many Mornings
Wesołe skarpetki - Majsterkowicz
Zabawne skarpetki dla mechanika - Enzo von Diesel

Miłośnika natury niewątpliwie ucieszą kolorowe skarpetki z motywem drzew, lasów, gór, jezior i rzek. Ich szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie w specjalnej zakładce „natura”.

Twój mężczyzna to niespokojny duch i prawdziwy obieżyświat? Podaruj mu wesołe skarpetki podróżnicze, w których będzie mógł zwiedzić cały świat.

Możesz również wybrać skarpetki z jego ulubionym środkiem transportu. Niezależnie od tego czy jest nim pociąg, samolot czy wielbłąd, w naszym sklepie znajdziesz idealne skarpetki dla każdego miłośnika małych i dużych wypraw! W końcu, jak mówi znane chińskie przysłowie „komu w drogę temu… skarpetka na nogę”!

Wesołe skarpetki - Podróżnicze
Skarpety The Traveler - Many Mornings
Wesołe skarpetki - Samoloty
Wesołe skarpetki - Wielbłądy z Egiptu

Jeżeli Twój wybranek jest zapalonym wędkarzem przygotowaliśmy idealne skarpetki dla niego! Zabawne skarpetki dla wędkarza Sam Selfish oraz wesołe skarpetki Wędkarz ogrzeją jego stopy tak samo mocno jak złowione okazy ogrzewają jego serce!

A może testosteron mu „broń wciska w dłoń”, jak śpiewała Kayah? Szukasz prezentu dla mężczyzny, który wie wszystko o broni palnej, ożywia się na widok szabli i toporów lub też w zaciszu przydomowego warsztatu wykuwa własne nożeKolekcja broni na skarpetkach z pewnością przypadnie mu do gustu!

Twój mężczyzna uwielbia szybką jazdę motocyklem? Zabawne skarpetki w motocykle to świetny prezent dla każdego władcy dróg i miłośnika jednośladów!

Zabawne skarpetki dla wędkarza - Sam Selfish
Wesołe skarpetki - Wędkarz
Wesołe skarpetki - Broń
Zabawne skarpetki w motocykle - Let's Ride

A może szukasz upominku dla mężczyzny, który jest mistrzem rozpalania grilla? U nasz znajdziesz idealne skarpetki dla każdego, kto włada trudną sztuką przyrządzania grillowanej karkówki!

Skarpety BBQ - Many Mornings
Skarpety BBQ Low - Many Mornings
Wesołe skarpetki - Grill
Skarpetki nie do pary - Grillowa 12

Piwo, burger, whisky i skarpetki – prezenty na Dzień Mężczyzny, które nigdy nie zawiodą

Twój mężczyzna najbardziej ze wszystkich prezentów doceni zimne piwo i ciepłego burgera? Kolorowe skarpetki z jego ulubionym pożywieniem z pewnością będą zabawnym prezentem, który doskonale trafi w jego gust! W naszym sklepie znajdziesz zarówno skarpetki dla piwoszy, jak i skarpetki dla miłośników burgerów.

Zabawne skarpetki w piwo - Beernard Brewski
Skarpety Craft Beer - Many Mornings
Skarpety Craft Beer Low - Many Mornings
Skarpety Fast Food - Many Mornings

Typowo „męski” prezent, który z pewnością sprawdzi się w Dniu Mężczyzny to nieśmiertelna butelka whisky. Nie wiesz jaką whisky wybrać dla mężczyzny? Oczywiście tą najlepszą – bawełnianą! Znajdziesz ją na kolorowych skarpetkach Jack Barrels i wesołych skarpetkach w Whisky.

Zabawne skarpetki w whisky - Jack Barrels
Wesołe skarpetki - Whisky
Skarpety Whisky - Many Mornings

Kolorowe skarpetki z pewnością okażą się pomysłowym i niebanalnym prezentem na Dzień Mężczyzny! Skorzystaj z naszych skarpetkowych inspiracji i w tym szczególnym dniu podaruj wyjątkowe skarpetki wyjątkowemu mężczyźnie! W końcu nogi zasługują z tej okazji na szczególną atencję, skoro obdarowujesz mężczyznę, który wywrócił Twój świat do góry nogami! 

Wszystkim Panom w Dniu Mężczyzny składamy zaś najlepsze życzenia! Niech Wasze życie będzie równie kolorowe, jak Wasze skarpetki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl