Dekoracje na Dzień Taty

Dekoracja na Dzień Taty - wystrój wnętrza

Rodzice dla większości z nas stanowią bardzo bliskie osoby, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Właśnie z tego względu dekoracja na Dzień Taty powinna być nie tylko wyjątkowym prezentem. Warto wybrać coś, co będzie wykorzystywane każdego dnia, nawet poza 23. czerwca. Z myślą o rodzicach oraz ich wnętrzu, stworzyliśmy specjalne dodatki inspirowane origami. Dalekowschodnia tradycja ciesząca się dużą popularnością w Polsce, cechuje się estetyką oraz dbałością o szczegóły. Proponowana od nas dekoracja na Dzień Taty spełnia obydwie te wartości. Wykorzystujemy motywy zwierzęce, które świetnie sprawdzą się w wielu miejscach w naszym domu lub mieszkaniu. Możemy ozdobić łazienkę rybami lub łabędziami, w salonie natknąć się na kangura i lisa, a naszego łóżka może strzec wilk na ścianie.

Osobista dekoracja na Dzień Taty

Oczywiście nasi ojcowie najczęściej nie pokazują swoich emocji na zewnątrz. Warto jednak zwrócić uwagę na te nieco mniej widoczne rzeczy, takie jak nieco mocniejszy uścisk przy przywitaniu lub telefon przed ważnym dla nas wydarzeniem. Wtedy możemy poznać, że oni również bardzo przeżywają nasze sukcesy i porażki. Z tego względu dekoracja na Dzień Taty może być także kartką pocztową wykonaną z drewna. Poza najwyższą jakością, zawiera ona również graficzny przekaz, jaki chcemy przekazać naszemu rodzicowi. Możemy zarówno pójść w nieco bardziej żartobliwe tony, jak również szczere podziękowania za te wszystkie lata spędzone na czuwaniu nad naszym rozwojem. Jeżeli chcesz, dekoracja na Dzień Taty może być przez nas personalizowana - umieścimy na tyle kartki Twój tekst, który chcesz na niej zamieścić.

Dekoracje na Dzień Ojca - szeroki wybór

Jak widać, w naszym sklepie internetowym znajdziecie wielu różnych możliwości zaskoczenia swojego rodzica. Dotyczy to również prezentów dla przyszłego taty, który spodziewa się narodzin dziecka. Jeżeli chodzi o dekoracje na Dzień Ojca montowane na ścianie, dysponujemy szerokim wachlarzem kolorystycznym. Do pokrycia sklejki brzozowej z której wykonane są dodatki naścienne wykorzystujemy naturalną bejcę lub lakier, w stu procentach kryjący fakturę drewna. Oczywiście mamy do wyboru także pięć różnych rozmiarów - sam zdecyduj, który będzie najlepiej pasować na ścianę taty. Warto także wspomnieć, że dekoracje na Dzień Ojca są wykonane z drewna nie bez powodu. Poza wysoką jakością naszych produktów staramy się dbać o środowisko, co w przypadku wykorzystywania drewnianych elementów jest znacznie łatwiejsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl