Drewniane księgi gości

Drewniana Księga Gości Drewniana Księga Gości
Producent: Fajna Historia
Cena: 119,99 zł
szt.
zobacz więcej
Księga Gości drewniana 2 Księga Gości drewniana 2
Producent: Fajna Historia
Cena: 119,99 zł
szt.
zobacz więcej
Księga Gości z inicjałami Księga Gości z inicjałami
Producent: Fajna Historia
Cena: 124,99 zł
szt.
zobacz więcej

Księga gości – pamiątka na całe życie

Elementem znajdującym się na niemalże każdym weselu, jest księga gości. Stanowi ona doskonałą pamiątkę, a na dodatek dostępna jest w niewygórowanych cenach. Nasza firma oferuje eleganckie modele różniące się od siebie kolorystyką, wymiarami oraz materiałami użytymi w trakcie produkcji. Wszystkie z nich doceniane są za estetykę i uniwersalność, dzięki czemu sprawdzają się na uroczystościach weselnych, niezależnie od dominującej stylistyki. Warto pamiętać, że ręcznie napisane życzenia oddają o wiele więcej emocji, niż jak ma to miejsce w przypadku gotowych tekstów znajdujących się na kartkach dostępnych w księgarniach. Zazwyczaj księgę, w której podpisują się goście, umieszcza się w widocznym miejscu, przykładowo w sali weselnej, obok jej wejścia lub na stole pary młodej. Klienci naszej firmy mogą wybierać spośród modeli prostych lub zdobionych. Na uwagę zasługują przede wszystkim księgi w kolorowe kwiaty, geometryczne wzory, heksagony, tropikalne rośliny, miłosne ramy czy rustykalne liście.

Księga gości weselnych to jeden z najbardziej znanych pomysłów na stworzenie własnej pamiątki z ceremonii ślubnej. Każda osoba, która była obecna w tym wyjątkowym dniu, może wpisać życzenia do księgi gości, zabawny wierszyk lub po prostu kilka miłych słów dla Pary Młodej na początek ich wspólnego życia. Dzięki temu małżonkowie do końca życia będą mogli wspominać ten najpiękniejszy dzień w życiu oraz powracać do słów zapisanych przez najbliższe osoby. Księga gości wesele proponowana przez nasz sklep to bardzo oryginalna propozycja – księga gości drewniana zdobywa coraz większą popularność i nic dziwnego, ponieważ prezentuje się ona fantastycznie!

Gdzie umieścić drewnianą księgę gości?

Duże znaczenie dla uzupełnienia księgi gości ma jej odpowiednie umiejscowienie. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdzie powinno mieć to miejsce. Księgi gości weselnych najlepiej położyć w widocznym miejscu na Sali i zachęć obecnych gości o pamiątkowy wpis. Zazwyczaj księgę umieszcza się przykładowo w sali weselnej, obok jej wejścia lub na stole pary młodej.

Księga gości weselnych drewniana – szeroki wybór

Księga gości stanowi doskonałą pamiątkę, a na dodatek dostępna jest w niewygórowanych cenach. Nasza firma oferuje eleganckie modele różniące się od siebie kolorystyką, wymiarami oraz materiałami użytymi w trakcie produkcji. Wszystkie z nich doceniane są za estetykę i uniwersalność, dzięki czemu sprawdzają się na uroczystościach weselnych, niezależnie od dominującej stylistyki. Warto pamiętać, że ręcznie napisane życzenia oddają o wiele więcej emocji, niż jak ma to miejsce w przypadku gotowych tekstów znajdujących się na kartkach dostępnych w księgarniach. Klienci naszej firmy mogą wybierać spośród modeli prostych lub zdobionych. Solidnie wykonanie proponowanych przez nas księgi gości sprawi, że przetrwają długie lata, aby przypomnieć Wam najpiękniejsze momenty i przywołać nastrój tego szczególnego dnia. Pozwól gościom przelać słowa na papier i wybierz najlepsze księgi gości weselnych już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl