Topper na tort weselny z Młodą Parą i pieskiem
Opis
Moment, w którym na sali weselnej pojawia się tort jest zawsze wyjątkowo celebrowany. Aby ta chwila utkwiła wszystkim gościom w pamięci, warto wzbogacić wygląd tortu personalizowanym topperem, pasującym do Waszych zainteresowań! Kochacie psiaki? Ten topper będzie idealny dla Was!
Topper wykonany ze sklejki brzozowej, posiada dwa szpikulec o długości 11 cm.
Topper możemy wykonać w 3 wysokościach - 12 cm, 15 cm, 18 cm, w wersji naturalnej lub pomalowany na wybrany kolor (skorzystaj z naszego wzornika, który znajdziesz tutaj). Szerokość jest zależna od długości nazwiska.
Podoba Ci się ta realizacja, jednak nie pasuje do Waszych zainteresowań?
Napisz do nas na kontakt@fajnahistoria.pl, a na pewno stworzymy coś wyjątkowego specjalnie dla Ciebie! Przygotowanie przez nas takiego projektu to koszt zaledwie 15 zł, a w zamian otrzymasz oryginalny i niepowtarzalny topper na tort weselny!
![]() |
Personalizacja | Produkt wymaga personalizacji - prosimy wpisać wymagane dane powyżej. |
![]() |
Realizacja |
do 10 dni roboczych |
** Usługa Ekspres |
do 5 dni roboczych, |
![]() |
Dodatki |
Jeżeli chcesz, aby wszystkie elementy papeterii i dekoracje były spójne z wybranym przez Ciebie motywem - dobierz inne dodatki pasujące do tej kolekcji! Możesz je sprawdzić po przejściu do zakładki Produkty powiązane. Na bieżąco staramy się tworzyć i dodawać inne elementy pasujące do naszych kolekcji. Jeżeli brakuje jakiegoś dodatku, którym jesteś zainteresowany, napisz do nas! |