Zaproszenia ślubne dla rodziców

Wyjątkowe zaproszenia ślubne dla rodziców

Przygotowania do ślubu to szczególny czas zarówno dla młodej pary, jak i ich całej rodziny. W tym ważnym okresie warto wyróżnić samych rodziców i wręczyć im zaproszenia, dzięki którym poczują się oni wyjątkowo. Zaproszenia ślubne dla rodziców, które nie mają tej samej formy, jak te wręczane gościom to, wyróżnienie, wyraz miłości i wdzięczności dla rodziców za cały trud włożony zarówno w wychowanie, jak i pomoc w przygotowaniach ślubnych.

Zaproszenie ślubne dla rodziców - w pudełku, czy zwykłe?

Jeśli państwo młodzi chcą uhonorować swoich rodziców poza wyborem podziękowania dla nich warto zdecydować się na niestandardowe zaproszenie. Wybierając zaproszenie ślubne dla rodziców warto zadbać o to, by poczuli się oni szczególnie. W końcu ich ukochane dzieci opuszczają dom rodzinny. Chwila wręczenia zaproszenia bez wątpienia będzie podniosłą chwilą. Doskonale sprawdzą się w takim momencie zaproszenia ślubne dla rodziców, które umieszczone są w drewnianym pudełku. W naszym sklepie można je dowolnie spersonalizować poprzez umieszczenie imion i daty ślubu po obu stronach wieczka, a także dobranie indywidualnej treści zaproszenia.

Zaproszenia na ślub dla rodziców - niezwykła pamiątka

Zaproszenie ślubne ukryte w pudełku to nietypowy pomysł. Takie zaproszenie prezentuje się świetnie, a rodzice bez wątpienia umieszczą je na honorowym miejscu w domu tak, by w trakcie odwiedzin członków rodziny i znajomych mogli powspominać i opowiedzieć nieco o tej podniosłej chwili. Zaproszenie na ślub dla rodziców, które jest ukryte w drewnianym pudełku to efektowny podarunek, który zostanie z nimi na lata. Bez wątpienia będzie ono zajmować w ich domach i sercach szczególne miejsce i nie zostanie rzucone w kąt lub schowane głęboko w szufladzie.

Zaproszenia dla rodziców na ślub - jakie wybrać?

W naszym sklepie przyszli nowożeńcy bez wątpienia znajdą idealne zaproszenia dla rodziców na ślub. Ozdobne wieczko pozwala na dopasowanie zaproszenia do innych elementów wystroju i reszty dodatków ślubnych. Z łatwością można dobrać motyw zaproszenia do całej kolorystyki i stylu, w jakim urządzone jest wesele. Zarówno wieczka, które mają motywy kwiatowe, jak i te składające się jedynie z imion młodej pary przykują uwagę i zachwycą rodziców. W środku zaproszenia młoda para może umieścić dowolny tekst, który dobrać można indywidualnie, uwzględniając relacje, jakie łączą ich z rodzicami. Z pewnością takie zaproszenie wzruszy rodziców i sprawi, że poczują, że są bardzo ważnymi gośćmi na ślubie i imprezie weselnej swoich dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl