Drewniane napisy na ścianę

Projekt napisu Projekt napisu
Producent: Fajna Historia
Cena:

25,00 zł

szt.
zobacz więcej
Curly - drewniany napis Curly - drewniany napis
Producent: Fajna Historia
Cena:

114,99 zł

szt.
zobacz więcej
Heksagony - drewniany napis Heksagony - drewniany napis
Producent: Fajna Historia
Cena:

114,99 zł

szt.
zobacz więcej
Imiona - drewniany napis Imiona - drewniany napis
Producent: Fajna Historia
Cena:

114,99 zł

szt.
zobacz więcej

Drewniane napisy na wesele – niezapomniane dekoracje ślubne

Stworzenie wymarzonego wesela to nie lada wyzwanie, dlatego każdy szczegół musi być dokładnie przemyślany. To właśnie dekoracje budują atmosferę i niezapomniany klimat podczas uroczystości. Pośród przykuwających wzrok dekoracji ślubnych z pewnością są napisy drewniane umieszczone za parą młodą. Jest to doskonałe tło idealne do zdjęć wykonywanych z nowożeńcami. Drewniany napis mąż i żona, imiona nowożeńców, drewniane inicjały pary młodej czy napis miłość drewniany to jedne z najpopularniejszych drewnianych napisów na ścianę. Dekoracyjne napisy weselne, czyli tło za Panią i Panem Młodym to przestrzeń, którą można zaaranżować w dowolny sposób. Nasze drewniane napisy na wesele wpiszą się zarówno w styl rustykalny jak i klasyczny. Napisy drewniane występują pod różną postacią – mogą być one w kołach, heksagonach czy też wiankach. Pełna dowolność podczas wyboru odpowiedniego wzoru, koloru jak i wymiaru daje ogromną ofertę, spośród której każda para młoda znajdzie coś idealnego dla siebie. Dekor ten z powodzeniem można powiesić na wstążce, dekoracyjnym sznurku bądź w taki sposób, aby mocowania były niewidoczne, a sam napis prezentował się nienagannie.

Szeroki wybór drewnianych napisów na wesele

Drewniane napisy na ścianę to bardzo szeroka kategoria w naszym sklepie. Można w niej znaleźć takie napisy jak:

- napis miłość drewniany

- napis młoda para

- drewniane inicjały

- napis mąż żona

- napis wszystkiego najlepszego

Proponowane przez nas drewniane napisy na ścianę powstają z najwyższej jakości materiałów, z dbałością nawet o najdrobniejszy element. Napisy do powieszenia na ścianę to jedna z najczęściej wybieranych dekoracji na wesele – nic dziwnego! Prezentuje się ona niesamowicie oryginalnie i zjawiskowo, a zdjęcia wykonane na jej tle to będzie genialna pamiątką!

Spersonalizowane drewniane napisy na ścianę

Podczas organizowanego przez nas przyjęcia chcemy, aby jakaś część elementów dekoracji kojarzyła się przede wszystkim z nami. Nie muszą one przyświecać gościom z każdej strony, jednak kilka subtelnych dodatków z pewnością pozwoli na podkreślenie wagi takiej uroczystości. Spersonalizowane drewniane napisy na ścianę to doskonały pomysł na połączenie subtelności oraz wyjątkowego charakteru. Oczywiście pierwszą okazją, o której można pomyśleć w trakcie wybierania takich konkretnych dekoracji, są wesela. To właśnie wtedy para młoda jest w absolutnym centrum uwagi. Czy drewniane napisy na ścianę mają służyć za informację, do kogo przyszli zaproszeni goście? Jasne, że nie - stanowią one jednak znakomity dodatek do całej aranżacji wnętrza, która z całą pewnością będzie wyjątkowa pod wieloma względami.

Napis drewniany na ścianę - co może przedstawiać?

Istnieje bardzo dużo możliwości aranżacji sali weselnej oraz okolicznych terenów zielonych. Napis drewniany na ścianie bardzo pomaga nie tylko w nadaniu stylu. Niektóre z naszych propozycji nie są spersonalizowane, a po prostu przedstawiają frazy symbolizujące miłość, zazwyczaj w językach obcych. Wiele osób wybiera jednak takie dekoracje, które będą przede wszystkim przedstawiać ich jako parę młodą, która jest ze sobą nierozłączna. Właśnie z tego względu największym zainteresowanie cieszy się napis drewniany na ścianie z obydwoma imionami - żony oraz męża. Jeżeli nie chcemy konkretnie imion, możemy postawić na inne, nieco bardziej minimalistyczne rozwiązanie. Wiele osób wybiera pierwsze litery swoich imion i tworzy wyjątkową kompozycję z samych inicjałów. W tym przypadku polecamy naszym klientom sprawdzenie, czy kombinacja liter będzie dobrze pasować.

Drewniany napis na ścianę w różnej stylistyce

Oczywiście nie oznacza to, że na przyjęcie dla dużej liczby osób musimy zdecydować się wyłącznie na jeden drewniany napis na ścianę. Istnieje możliwość wyboru kilku z nich, które świetnie będą do siebie pasować. Wszystko to dzięki szerokiej wachlarzowi stylistycznemu, który jest dostępny w naszej ofercie. Jeżeli chcemy podzielić dekoracje na dwa sposoby, to będą to klasyczne oraz nowoczesne. Pierwsze z nich mogą być dodatkowo przystrojone wieńcami laurowymi lub pojedynczymi liśćmi. W przypadku nieco bardziej modernistycznego rozwiązania, drewniany napis na ścianie może być nie tylko podświetlony, ale również być wyposażony w efekt 3D - z pewnością będzie to ciekawy dodatek aranżacji, także dla zaproszonych gości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl